AKTUALITY ROKU 2022

Stejnokrojový předpis, označení, vyznamenání, nárameníky apod..

Pro ty co by potřebovali vylepšit svůj stejnokroj potřebným zlatem a stříbrem jsem do sekce Download ukryl Stejnokrojový předpis SH-ČMS platný od roku 2016 ve formátu*.pdf.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vážení hasiči,
Akce Házená se blíží, od tajemníka MěU mame zprávu, že areál házené určený k rekonstrukci, máme jako SDH k dispozici od pondělka do středy 25.5. k tomu abysme zde zlikvidovali vše železné a ocelové. Poté již nebude areál přístupny. Znamená to vzít V3S ku, Holmatro a rozbrušovačky a vyrazit na místo v Pondělí, a podle potřeby i uterý a středa od 17 -20 hodin.
A nyní opravdu doufám, že nás bude početně dost na tuto brigádu. Díky všem. Na sebe modráky /NE Hasičské !!! natož zásahové ! / rukavice a brýle na oči, Krejčí P.

Těškovice 130 let SDH oslavy založení sboru

Delegace našeho sboru v čele se starostou sboru a tajemníkem MěÚ Humpolec Jiřím Fialou odjede na oslavy 130 let SDH Těškovice /MSK/ v sobotu 14.5. kolem 12 hodiny. Tak přejeme šťastnou cestu a hezký výlet chlapci.

Stavba stanů pro ČRS Humpolec:

Ahoj všichni, v Pátek 13.5. nás požádala naše spřátelená organizace ČRS Humpolec /rybáři p. Volavka/ o postavení stanu 6x12 m a 3x3m pro potřeby rybářské soutěže na rybníku Hadina.

Kdo můžete přijdte nám pomoci před 16 hodinou na hasičárnu, pojede V3S a Fiat. je to práce na 45 minut při našich letitých zkušenostech, Bourání někdy v neděli. Napište pod příspěvek kdo přijdete nebo přijedete přímo na hráz. / počítám zejména i s členy rybářů 

STANY 2022:   ČERVENEC

Stavba stanů na Farmářské trhy v Humpolci proběhne ve CT 14.7. a bourání v pátek 15.7. 2022 rovněž od 16 hodin.  díky za pomoc těm co přijdou pomoci.