Návštěvní kniha

Zde nám můžete zanechat Vaše vzkazy či komentáře týkající se čehokoliv:

Zvýrazněné položky jsou povinné.

1. Poděkování (ZŠ a MŠ Jiřice, okres Pelhřimov, 30.5.2012 10:40:53) Odpovědět

Děkujeme panu Krejčímu a týmu dobrovolných hasičů, kteří nám předvedli zásah při požárním poplachu. Úsměvy dětí při cvičné evakuaci zmizely ve chvíli, kdy zaslechly houkání hasičského vozu. Vzápětí se objevil úžas a nadšení. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

2. Dotaz (B.Vlček, 18.11.2011 10:21:49) Odpovědět

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na vaši současnou techniku. Na webových stránkách v rubrice Technika J SDH Humpolec máte uvedenou techniku Liaz 706 a T-148. Ve fotogalerii jsem ale zahlédnul dvě Tatry 815. Ty nejsou vaše? S díky za odpověď B.V.

3. pozvanka (Pavel, 17.8.2011 14:15:49) Odpovědět

SDH ŽIROVNICE (okres Pelhřimov), si Vás dovoluje pozvat na XVII. ročník soutěže v požárním útoku „O PERLEŤOVOU PLAKETU“, která se bude konat jako VI. ročník noční soutěže. Startovní pořadí lze zamluvit na email: sdh.zirovnice@seznam.cz, nebo na stránkách www.sdhzirovnice.7x.cz kde naleznete více info o závodech a cenách.

4. CPS - Centrum požárního sportu (Otto, 30.6.2011 13:41:13) Odpovědět

Dobrý den, byli bychom velice rádi, kdyby jste zaregistrovali Váš tým na novém hasičském portálu CPS - Centrum požárního sportu. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkujeme za váš čas a přízeň.

Tým CPS ve spojení s Požáry.cz.

„Pro lidi, kteří se baví požárním sportem.“

5. Účast dobrovolných hasíčů na požárním cvičení (Steel Center Europe, s.r.o., Humpolec, 20.4.2011 16:13:07) Odpovědět

Chtěli bychom poděkovat pan Krejčímu, který k nám do firmy přijel i s jeho kolegy a pomohl nám při pořádání požárního cvičení.
    Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci při pořádání podobných aktivit.

6. Pochvala (SDH Jiřice, 19.5.2010 20:47:28) Odpovědět

Máte Hezké stránky:)) Jen tak dál:)

7. Zkouška (Soptík, 10.3.2009 8:53:06) Odpovědět

Zde očekáváme Vaše náměty připomínky a komentáře ke všemu co se děje v našem SDH. pk